Ispartalılar Nakliyat Yenilendi.

Ispartalılar Nakliyat Yenilendi.

Ispartalılar Nakliyat Yenilendi.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına sistemlerimizi yenilemeye karar verdik. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle uzman kadromuzla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Ispartalılar Cengiz Nakliyat olarak Isparta Antalya ve Burdur illerinden tüm Türkiye'ye şehir içi ve şehirler arası nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

16 kata kadar asansörlü taşıma imkanları ve sigortalı olarak eşyalarınızı profesyonel kadromuz ile evinizde yada işyerinizde özenle paketliyoruz.

Bizden teklif almak için sitemizde bulunan TEKLİF AL sayfamızdan teklif talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca  0542 454 11 12 nolu telefonumuzdan 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigortalı ve Güvenilir Nakliyat 

Ispartalılar nakliyat firmamız, evden eve nakliyat hizmetinde taşınan müşterilerimizin eşyalarının temiz ve güvenli bir şekilde taşınması için oldukça özenli bir şekilde çalışır. İşinde oldukça deneyimli firmamız, eşyaları önce sigortalayıp ardından taşıma işlemini gerçekleştirir. Oldukça güvenli kamyonlar ile çalışan Isparta nakliyat firmamız, taşıma işlemini ivedilikle gerçekleştirmesinin yanı sıra, kadrolu ve uzun süreli çalışan personellerimiz ile de, eşyaları özenle yerleştirilir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Isparta'nın en çok tercih edilen nakliyat firması olan Ispartalılar nakliyat firmamız aynı zamanda şehirlerarası olarak hizmet veriyor. Türkiye’nin 81 iline kamyonlarını gönderen ve nakliye işlemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ekibimiz, güvenli, sigortalı, ambalajlı ve asansörlü olarak nakliyat işlemlerinin her aşamasında en doğru yöntemler ile eşyaları güvenle adreslere ulaştırır.

 

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.