Eğirdir Asansörlü Taşımacılık

Eğirdir Asansörlü Taşımacılık

Eğirdir Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılık işlemlerinde artık eski tarzdaki yöntemler tercih edilmiyor. Direkt olarak özel asansörlü sistemler ile birlikte eşyalar kamyonlara yüklenirken kısa süre içerisinde istenen yeni adrese taşıma işlemi gerçekleşiyor. Firmamız, Eğirdir asansörlü taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet verirken her zaman müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Taşımacılık sektöründe ayrıcalıklı bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizlerle kolayca iletişime geçerken evlerini ya da ofislerini en kısa sürede taşıma fırsatını buluyorlar.

Eğirdir Ambalajlamalı Taşımacılık

Hem evlerde hem de ofislerde taşımacılık hizmeti verilirken insanlar eşyalarını taşımaya hazır bir hale getirirken zorluk yaşıyorlar. Tüm eşyaların ambalajlanması ve bu şekilde kamyonlara yüklenmesi gerekiyor. Bu aşamada firmamız ile www.ispartalilarnakliyat.com.tr adresinden iletişim kuran müşterilerimiz, eşyalarının ambalajlanması için başvuruda bulunabiliyor. Ekiplerimiz adreslere geldikten sonra gereken eşyaların yerinden sökümünü yaptıktan sonra muazzam bir şekilde ambalajlanmalarını da gerçekleştiriyor. Bunun sonrasında eşyaların yalnızca asansör yardımıyla kamyonlara yüklenmesi ve sonrasında gidecek adrese iletiminin yapılması kalıyor.

Yeni Adreste Eşyaların Hazırlanması Hizmeti

Taşımacılık hizmetimiz içerisinde, firmamızın çalışanları yeni adreslere eşyaları kamyon yardımıyla götürdükten sonra asansörle yeni dairenin içerisine taşıyorlar. Bu taşıma işleminde eşyalar yeni adreslere gelişi güzel bir biçimde bırakılmıyor. Firmamızın çalışanları, kısa süre içerisinde ambalajlarından çıkardıkları eşyaları müşterilerimizin isteği doğrultusunda diziyor ve kullanıma hazır hale getiriyor. Bu sayede müşterilerimiz yeni adreslerinde hiçbir işlem yapmadan yaşamaya başlayabiliyorlar.

 

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.