Eğirdir Evden Eve Nakliyat

Eğirdir Evden Eve Nakliyat

Eğirdir Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz lojistik sektöründe hizmet firmamız da istihdam ettiğimiz tüm personelimiz evden eve taşıma işlemlerinde kendi alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede müşterilerine sorunsuz ve garantili eşya taşıma hizmeti sunan firmamızın tüm bilgilerin alınabileceği web adresi de bulunmaktadır. Müşterilerimizin iletişime geçerek tüm hizmetlerimizin görsellerini de bulabilecekleri bu adres de fiyat hesaplama motoru da bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde kendisinde bir form doldurmasını talep etmekteyiz. Daha sonra bu form doğrultusunda hareket eden ekibimiz taşıma işleminden bir gün önce eve giderek evin konumu ve taşınacak eşyaların niteliği hakkında bilgi sahibi olurlar. Ertesi gün ise eve taşıma ekibimiz ulaşır. Tüm eşyaları eşyalara uygun bir şekilde kutulama veya ambalajlama yöntemleri ile korumaya alan ekimiz eşyaları araca yükler ve taşınacak noktaya ulaştırır. Burada da eşyaları eve indiren ekimiz monte işlemlerini yapıp etrafı temiz bir şekilde bırakarak evden ayrılır.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Eğirdir evden eve nakliyat işlemi yapan firmalar arasında profesyonelliği ile öne çıkan firmamız da müşterilerin tüm eşyaları sigortalıdır. Bu işlemi ekibimize sonsuz güvenimiz olmasına rağmen sadece müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri için yapmaktayız. Son yıllarda nakliyat işi yapan dolandırıcı firmaların çoğaldığı bir yer olan Eğirdir evden eve nakliyat işlemlerinde sorunsuz hizmet istiyorsanız sizde mutlaka bizimle ispartalilarnakliyat.com.tr adresimizden iletişime geçmelisiniz.

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.