Isparta Evden Eve Nakliyat

Isparta Evden Eve Nakliyat

Isparta Evden Eve Nakliyat

Isparta evden eve nakliyat işleri yapan firmamız müşterileri ile güvene ve profesyonelliğe dayalı bir ilişkiye sahiptir. Bu durumu yaratmak için ispartalilarnakliyat.com.tr web adresimizde müşterilerimizin 7/24 iletişime geçebilecekleri canlı destek birimimiz bulunmaktadır. Tüm sorulara anlık olarak cevap verilen bu birim dışında müşterilerimiz web adresimizi ziyaret ederek kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kullanıcı yorumlarının da bulunduğu bu adresimiz de bulunan fiyat hesaplama hizmeti de müşterilerimizin fiyatlar hususunda bilgi edinmelerine yardımcı olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Fiyatı

Birçok lojistik firmasının olduğu Isparta evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatı müşterilere sağlayan firmamızda fiyat konusunda belli bir miktar yoktur. Bunun nedeni ise taşınacak eşyanın sayısının, eşyaların ulaşacağı noktanın eşyaların olduğu yere olan uzaklığının ve taşıma işleminde asansör kullanılıp kullanılmayacağının fiyatı etkilemesidir. Ortalama fiyatları 1.500-2.000 TL arası değişen nakliyat işlemindeki fiyatlar hakkında firma web adresimizde müşterilere yardımcı olan bir ekibimiz 24 saat aktif bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Taşıma işleminde taşınacak eşyaların zarar görme riskinin olması müşterileri tedirgin etmektedir. Bu tedirginliği ortadan kaldırmak ve müşterilerinin güvenini kazanmak için ise firmamız tüm eşyaları 50.000 TL tutarında sigortalayarak taşınma işlemi öncesi müşterilerine bu sigortaya ait poliçeyi müşterilerine vermektedir. Poliçe tutarındaki miktarın aşıldığı zararlarda ise firmamız oluşacak zararı bizzat kendisi ödeyeceğini yapılan sözleşmede açıkça belirtmektedir.

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.