Isparta Sigortalı Taşımacılık

Isparta Sigortalı Taşımacılık

Isparta Sigortalı Taşımacılık

Isparta Sigortalı Taşımacılık

Günümüzde satın alınan eşyaların değerleri sürekli olarak artıyor. Değerleri oldukça yüksek olan bu eşyalara zarar gelmesi durumunda da insanlar büyük bir üzüntü yaşayabiliyorlar. Taşımacılık işlemlerinde bu durum ile sıklıkla karşılaşılabildiğinden firmamız, Isparta sigortalı taşımacılık hizmetini müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşan müşterilerimiz, taşımacılık hizmetlerini alırlarken tüm eşyalarını sigortalatmış oluyorlar. En pahalı elektronik eşyalarında dahi sorun yaşasalar firmamız olabilecek en kısa sürede zararlarını karşılıyor ve taşımacılık hizmetine devam ediyor.

Evler ve Ofisler İçin Taşımacılık Hizmeti

Firmamız, Isparta ili içerisinde evler kadar ofislerin de taşınmasına yardımcı oluyor. Firmamıza www.ispartalilarnakliyat.com.tr sitesinden başvuran işyerlerinin yeni adreslerine başarılı bir şekilde taşınması için çalışanlarımız en kısa sürede adreslerde oluyor. Taşınma işlemi için eşyaların sökülüp ambalajlanması gerekirken bu işlem ekiplerimiz tarafından kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Bu işlem gerçekleşirken ofislerde çok sayıda teknolojik alet olduğundan sigortanın önemi çok daha iyi bir şekilde hissediliyor. İşyerleri, gönülleri rahat bir şekilde taşımacılık işleminin tamamlanmasını bekliyorlar.

Yeni Adreslerde Eşyaların Kurulması Hizmeti

Firmamız, bizlere ulaşan müşterilerimizin evlerinde ya da ofislerinde yer alan eşyaları söktükten sonra yeni adreslerine götürmek için hazır hale götürüyor. Taşımacılık hizmetimiz ise yeni adreslere eşyalar götürüldüğünde sonlanmıyor. Firmamızın çalışanları, kısa süre içerisinde eşyaların ambalajlarını sökerek yeni adreslerde hazır hale getiriyorlar. Bu işlemler çok kısa süre içerisinde tamamlanarak müşterilerimizin yeni adreslerini hemen kullanması sağlanıyor.

 

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.